• Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • LinkedIn Sosyal Simge
logo-s.jpg

Hakkımda

Sanırım en zor tariflerden biri, bir insanın kendisini anlatması.

 

Upuzun bir eğitim süreci geçirdim, hala daha da geçiriyorum. Lisans eğitimi, iki adet yüksek lisans ve üzerine bir adet doktora derecesi derken öğrenme sürecim durmadan devam ediyor. 

Yıllar boyu eğitim sektörünün içerisinde yer alan biri olarak Bilkent Üniversitesi'nde öğretim görevliliği dönemimde şunu farkettim.: Öğrenmenin en etkili yolu öğretmek ve bu sürede öğrencilerimin gizli birer öğretmen olmaları. Bunu keşfedince hayattaki rollerimize farklı bakmaya başladım.

Kendimi yetersiz hissettiğim bu alanda daha yetkin olabilmek için eğitim alanının içinde yer alan yaratıcı drama yüksek lisansımı tamamladım. Ayrıca bu alanda liderlik eğitimi de aldım. Pek çok seminer ve konferansa, atölye çalışmalarına katıldım. E biraz piştikten sonra da bu alanda eğitim vermeye başladım.  

erkut.jpeg

Hakkımdaya devam...

Almanya'daki eğitimimi tamamlayıp Türkiye'ye döndükten sonra öğrendiklerimi birer çıktı olarak sunmayı istedim. İş hayatımda edindiğim tecrübelerimi ve akademide öğrendiklerimi paylaşmam gerektiğini hissettim. İçimde varolan organizasyon yeteneğimi (dedim size kendimi tarif zor diye, bu ne özgüven öyle değil mi?) ortaya koymak istedim. Ve böylece önce MODE-M ortaya çıktı. Ancak ismin yanlış anlaşılacağını farkedince değiştirip sürekli öğren olarak yeniledim. 

Hep birlikte yararlı eğitimler ve projelerle gelişimimize katkıda bulunmak kulağa hoş geliyor öyle değil mi? 

O zaman hep beraber diyelim ve işe koyulalım. Sizden gelecek her türlü fikre açığım. Yeni ürünler ortaya çıkaralım ve kendimizi olabildiğince geliştirelim. Bana erkutbil@yahoo.com adresinden ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size cevap yazacağımdan şüpheniz olmasın. E hadi o zaman...